Tasuta saatmine
alates 30 EUR
Jäta sõnum
Meist | Kohvrid1.ee

Rõõmustame, et astusite sisse Kohvrid.EE ! Meil on meeldiv teid näha ja usume, et leiate endale parimad abilised teie unustamatutele reisidele!t 

 
Eesmärk: et omaksite kohvrite laia valikut väga hea hinnaga, üksikasjalikke ja selgesti esitatud kohvrite omadusi ja kui olete endale sobiva kohvri välja valinud - see kiiresti ja mugavalt teile kätte toimetada. SEETÕTTU: 

  • Meil on laos tuhandeid kohvreid ja Kohvrid1.ee  veebikaupluses leiate ühe suurimaid kohvrite valikuid Eestis.  

  • Tasuta kättetoimetamine (alates 29 Eur).  

  • Kiire kättetoimetamine. Peale tellimuse esitamist võtab Venipakk kuller teiega ühendust 2-3 tööpäeva jooksul ja kooskõlastanud teile mugava aja, toob kohvri ja lisad kätte. 

  • Samuti võib valida teile mugava maksmisviisi. Pangaülekandega või makstes sularahas kauba kättetoimetanud kullerile. 

  • Kõik kohvrid on uued ja neile antakse vähemalt 2 aastane garantii. 

  • Oleme ametlik ja kauaaegne Samsonite, American Tourister, Wittchen, Swissbag, Gravitt, Bagia, VIP Travel ja paljude teiste kohvritootjate partner Balti riikides, seetõttu tagame alati kvaliteedi ja ametliku garantii. 

Suure koguse kohvrite või hulgikaubanduse asjus palume võtta ühendust ja alustame võimalikult kiiresti suhtlemist ja heade lahenduste otsimist. 

Kompanii kohta 

Oleme pereäri, mis  alustas laialdast arengut ja kasvu alates 2013 aastast. Käesoleval ajal tegutseme Leedus, Lätis ja Eestis. Igal aastal toimetame Balti riikides edukalt ja õigeaegselt kätte kuni 20 000 kaubaühikut. Kohvrite pealadu on Vilniuses - kuid Eestisse saadame paljud kohvrid tasuta, 2-3 tööpäeva jooksul. 

Me armastame väga reisida ja püüame reisida võimalikult sageli nii Euroopas kui Eksootilistesse paikadesse. Seetõttu on meil võimalus isiklikult ja igasugustes tingimustes testida meie pakutavaid kohvreid. Soovime teilegi reisida võimalikult rohkem! 

Täname Kohvrid1.EE külastamise eest. Palume võtta ühendust ja aitame alati leida teie vajadustele vastava parima lahenduse.